EN PL

Wersja językowa strony:

Cennik

Napisz do nas

Proszę wprowadzić imię i nazwisko

Proszę wprowadzić nazwę firmy

Proszę wprowadzić poprawny e-mail

Proszę wprowadzić numer telefonu

Proszę wpisać treść wiadomości

Wyślij wiadomość* - obowiązkowe

Cennik usług

Ceny ustalane są w zależności od stopnia skomplikowania tekstu oraz od tego, z jak bardzo specjalistyczną terminologią mamy do czynienia. Rozliczenia dokonujemy w przejrzysty sposób: cena podawana jest za 1 stronę rozliczeniową (1800 znaków ze spacjami) tekstu wyjściowego (oryginalnego) i obejmuje tłumaczenie, korektę, edycję i formatowanie tekstu, a także jego dostarczenie Klientowi w formie elektronicznej oraz, na życzenie, wydruku. Podane ceny graniczne są cenami brutto.

  • Cena 1 strony przy tłumaczenia z języka angielskiego na język polski: już od 19 zł do 32 zł (teksty wysoko specjalistyczne).
  • Cena 1 strony przy tłumaczeniu z języka polskiego na język angielski: już od 21 zł do 35 zł (teksty wysoko specjalistyczne).

Oprócz tego przewidujemy możliwość indywidualnej negocjacji stawki, szczególnie w przypadku dużej ilości tekstu (powyżej 50-100.000 znaków) oraz dla stałych Klientów.

Tłumaczenia stron internetowych

W przypadku tłumaczenia samych treści Państwa strony www stawka jest taka sama jak dla zwykłego tekstu. Ceny za przekład elementów graficznych strony (wykresy, schematy, bannery itp.) oraz, jeżeli będą sobie tego Państwo życzyli, umieszczenie ich na stronie, ustalane są indywidualnie.

 

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.